POPPERS SENCO HAKKINDA

PoppersSenco'nun kökeni, genel olarak pnömatik çivi tabancaları, zımbalar, vida sistemleri ve ilgili bağlantı elemanlarının dağıtımına dayalıdır.  Fakat günümüzde, ürün yelpazemiz, elektrik, batarya, gaz ve elbette pnömatik ve eşi benzeri olmayan kablosuz pnömatik sistemi kapsayacak şekilde gelişmiştir. Bağlama sistemleri uzmanlığındaki geçmişimiz sebebiyle, doğru ve teknik uygulamalara istinaden pazarınızdaki en iyi desteği sizlere sunabilmek adına en üst seviye uzmanlığı geliştirmiş bulunuyoruz. 

Hollanda, Birleşik Krallık, Almanya, İrlanda ve Türkiye'de yer alan yüzde yüz iştiraklibağlı kuruluşlarla birlikte, EMEA bölgesinde (Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Rusya) endüstriyel bağlama pazarında temsil edildiğimiz Poppers International Group'un bir parçasıyız.  Uluslararası gelişmelerimiz, müşterilerimizin bağlama şartlarının lehine olmak üzere, işimize geniş bir bilgi ve deneyim yelpazesi kazandırmıştır.   


SINIFININ EN İYİSİ HİZMET

Tesis içi imalat veya inşaat sektöründeki bir profesyonel olarak, aletlerinizin dayanıklı, güvenilir ve etkili olmasını beklersiniz; fakat herhangi bir şey ters gittiğinde, sorunun hızlıca çözülmesi gerekmektedir. PoppersSenco'da hizmet, bizler için oldukça önemlidir ve iyi şekilde eğitilmiş hizmet mühendislerimiz, nerede ve ne zaman ihtiyacınız olursa, sizlere tam teknik destek temin edebilirler.  Buna alternatif olarak, Warrington'da bulunan şirket içi teknik departmanımız veya ülke çapında bulunan yetkili bayilerimizden birisi de sizlerin teknik ve hizmet talepleriniz hususunda destek sağlayabilmektedir.

Özel yapılmış bir bağlama çözümü mü arıyorsunuz? Yardımcı olabiliriz, modifiye edilmiş basit el aletlerinden, özel taleplerin karşılanmasına yönelik tam otomatik üretimden çıkan bağlama çözümlerine, her bir talebin karşılanması adına özel bağlama çözümleri hususunda bir uzmanız.  Ne tür bir uzmanlık veya yüksek seviye talebiniz varsa, sizlere yardımcı olabiliriz.


PROFİL - POPPERS SENCO BK

PoppersSenco'yu seçtiğiniz zaman, kalite ve hizmeti tercih edersiniz.  Geniş bir endüstri ve uygulama yelpazesine yönelik olarak bağlama sistemlerinin lider ve uzman tedarikçisi olmakla birlikte, yalnızca sınıfının en iyisi hizmet tarafından desteklenen yüksek kaliteli aletler ve bağlantı elemanları sunuyoruz.  Bir bağlama çözümüne ihtiyacınız olduğunda, ilk olarak uygulamanız ve endüstri sektörüne ilişkin ihtiyaçlarınızı dikkate alıyor ve daha sonra işe yönelik uygun bağlantı elemanı ve bunu çalıştırmak için en iyi aleti tavsiye ediyoruz.  Bu şekilde, sizlere her zaman en iyi çözümü temin edebiliyoruz. 

Birleşik Krallık'ta 50 seneyi aşkın bir süredir bulunmaktayız, merkezimiz ise 10 kişilik bir ekibin mevcut olduğu Istanbul'de yer almaktadır.  Dahili ve harici ekibimizin bilgisi, becerisi ve tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde karşılama çabası sebebiyle kendimizle gurur duyuyoruz. Kendisini işine adamış bir bayi bölümü, büyümekte olan PoppersSenco perakende stokçuları ağına yönelik olarak satış ve pazarlama desteği ile teknik yardım sağlamaktadır.


POPPERS SENCO'NUN TARİHİ

Geçmişimizle gurur duyuyor, geleceğe odaklanıyoruz!

Poppers, 100 yıldan fazla bir süredir, endüstriyel bağlama sistemlerine istinaden pazar içerisinde bilinen bir isim olmuştur.  Geçtiğimiz on yıllarda, şirketimiz, Hollanda, Birleşik Krallık, Almanya, İrlanda ve Türkiye'de açılan ofisleriyle birlikte uluslararası alanda faaliyet gösteren bir şirket haline gelmiştir.

Kurucu kardeşler, pul, isim levhası ve ofis zımbaları satan şirketlerini 1910 yılında Amsterdam'da kurmuştur.  1950'li yılların başında, bir müşteri, basınçlı hava ile çalışan yeni bir zımba makinesine dikkat çekti  Bu, zımbalama, çivileme ve vidalama sistemleri alanında bir pazar lideri olan Amerikan imalatçı Senco ile yapılan başarılı bir ortaklığın başlangıcı oldu.  Yüksek seviye hizmet ve güvenilirlikle bir arada temin edilen yüksek kaliteli ürünleri sunarak, 1955 yılından bu yana, Senco'yu Birleşik Krallık'ta münhasıran temsil etmekteyiz.