Senco

Senco FinishPro42XPTesis içi imalat veya inşaat pazarında bir profesyonel olarak, işinizi mevcut olan en iyi aletlerle yapmak istersiniz.  Senco, aradığınız markadır.  Bağlama teknolojisi dünyasında en iyi bilinen markalardan birisi olan Senco, geniş bir pnömatik, elektrikli, gazlı, kablosuz pnömatik ve pille çalışan alet yelpazesi üretmektedir.  Senco'nun DuraSpin harmanlanmış vidalama sistemi ve kablosuz Fusion aletleri, teknolojik avantajları bakımından eşsiz nitelikte olup, Senco pnömatik aletleriyle birlikte, mobilya, katmanlama, karavanlar ve tatil evleri, kereste ve çelik iskeletli binalar, paletler, ambalaj sandığı ve otomotiv gibi geniş bir inşaat ve tesis içi imalat endüstrisi yelpazesinde kullanılır.   

Senco tutturma aletleri her türlü uygulamada kullanılabilir. Aletlerin performansları arasındaki farkları açıkça göstermek için Senco alet alanlarını aşağıda açıklanan şekilde belirlemektedir.

Sanayi kuruluşlarında zor koşullar altında çalışırken yüksek kaliteli aletlere gereksinim duyulur. Senco’nun XtremePro serisi aletler en yüksek kaliteye sahiptir ve günde 24 saat, haftada 7 gün kullanılabilir.

Ustaların evlerde veya bahçelerde bazen zımba veya çivi çakma aleti kullanması gereken durumlar için SemiPro serisi uygundur. Bu serideki aletler, az kullanım için tasarlanmış kaliteli aletlerdir.

Kablosuz fakat havalı çivi çakma aleti mi istiyorsunuz? Aradığınız çözüm, Senco’nun füzyon teknolojisiyle ürettiği çivi çakma aletleridir.  Bu alet, içine takılı kapalı silindirde bulunan basınçlı havayla çalışır ve tetiği her çektiğinizde hava kuvveti uygular, portatif olduğu için her yere taşınabilir.

Senco FramePro601Ürünlerin bağlama yelpazesine ilaveten, Senco, aynı zamanda her bir uygulama ve kullanıcı için çözümler sunan geniş bir kompresör gamı da sunmaktadır.  Hava hortumu, tapa ve bağlayıcı, vb. aksesuarlar, aletler ve kompresörler arasında mükemmel bağlantıyı sunar.  Senco, alet programını destekleyerek, çivi, zımba, vida, başsız çivi, pim ve mengeneler dahil olmak üzere, yüksek kaliteli bağlantı elemanların kapsamlı tasnifini sunar.

Senco EMEA