Teknik Servis

Senco service and repair

Büyük projelerde ve bazen zor koşullar altında çalışan profesyoneller olarak aletlerinizin üstün performans göstermesine gereksinim duyarsınız. Aletleriniz her gün kullanıldıkları için bazen hasar görebilir veya bozulabilir. Bu durumda elinizdeki işi bitirmek için bu sorunu mümkün olan en kısa zamanda çözmeniz ve zaman kaybını mümkün olduğu kadar azaltmanız gerekir. Aletinizin onarılması gerektiğinde Poppers Senco hizmetinizdedir. Aletinizi bayie götürmeniz yeterlidir, bayi de aleti Warrington’daki servis ve onarım merkezimize gönderecektir. Merkezde vasıflı servis mühendislerimiz, aletinizi kısa sürede onarmak için gereken tüm parçalara ve bilgiye sahiptir. Aletin onarılarak size iade edilmesi en fazla 5 iş günü sürecektir, böylece aletlerinizle projelerde çalışmaya devam edebilirsiniz.

Servis Sözleşmesi

Bir sanayi kuruluşunda çalışıyorsanız aletlerinizin yüksek verimli olması gerekir. Aletlerimiz çok kalitelidir, fakat bu şartlar altında kullanılırken bozulmaları normaldir. Aletlerinizin performansını koruması için düzenli aralıklarla yapılacak bakımlarda kontrol edilmeleri gerekir.

Bakım ve onarım için sabit bir ücret ödemeniz karşılığında sizinle servis sözleşmesi imzalayabiliriz. Aletiniz önemli bir iş yaparken bozulursa bu sorunu mümkün olan en kısa zamanda çözmek isterseniz. Gereken eğitimi görmüş servis mühendislerimizden birinin 24 saat içinde istediğiniz yerde istediğiniz zamanda tam teknik destek vereceğini garanti ediyoruz. Servis mühendislerimiz, en önemli parçaları ve onarım aletlerini içeren tam teçhizatlı minibüsler kullanmaktadır, bu sayede gereken ayarlamaları yerinde yapabilirler. Böylece aletinizin kısa sürede onarılacağı daima garanti edilmektedir. Warrington’da yerleşik teknik departmanımızda görevli servis mühendisleri, arızaları önlemek için aletinizin düzenli bakımını planlar, böylece aletlerinizi mümkün olan en yüksek verimde kullanabilirsiniz.

Service hotline +90 (0)216 461 95 40